1,5mm, 4x6cx50 ,Z4, freza, Korloy, IPFE4015-050
Kodas
6-01-024650
40,06 € 33,11 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
6 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
223 vnt.
1,5mm, 4x6cx50 ,Z4, freza, Korloy, IPFE4015-050
1,5mm, 4x6cx50 ,Z4, freza, Korloy, IPFE4015-050 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 4x6cx50 ,Z4, freza, Korloy, IPFE4015-050
1,5mm, 4x6cx50 ,Z4, freza, Korloy, IPFE4015-050 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-024650 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | IPFE4 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






