1,5mm, 4x6cx50 , Freza plienui, Korloy, IPFE2015-050
Kodas
6-01-024583
32,26 € 26,66 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
3 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
22 vnt.
1,5mm, 4x6cx50 , Freza plienui, Korloy, IPFE2015-050
1,5mm, 4x6cx50 , Freza plienui, Korloy, IPFE2015-050 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 4x6cx50 , Freza plienui, Korloy, IPFE2015-050
1,5mm, 4x6cx50 , Freza plienui, Korloy, IPFE2015-050 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-024583 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | IPFE2 |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






