1,5mm, 4x4x50, Z3, Freza aliuminiui, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S
Kodas
6-01-029315
42,64 € 35,24 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
23 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
24 vnt.
1,5mm, 4x4x50, Z3, Freza aliuminiui, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S
1,5mm, 4x4x50, Z3, Freza aliuminiui, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 4x4x50, Z3, Freza aliuminiui, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S
1,5mm, 4x4x50, Z3, Freza aliuminiui, Korloy, APFE3015-050-S4 H05S greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-029315 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | APFE3 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






