1,5mm, 4x4x50, Z-4, Kietmetalio freza, universali su TiXco danga
Kodas
HN55S4015


P
TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
11 vnt.
1,5mm, 4x4x50, Z-4, Kietmetalio freza, universali su TiXco danga
1,5mm, 4x4x50, Z-4, Kietmetalio freza, universali su TiXco danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 4x4x50, Z-4, Kietmetalio freza, universali su TiXco danga
1,5mm, 4x4x50, Z-4, Kietmetalio freza, universali su TiXco danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55S4015 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55S4 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




