1,5mm, 4x3,175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui
Kodas
SFMP15-4


TOP
PMMA
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
35 vnt.
1,5mm, 4x3,175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui
1,5mm, 4x3,175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 4x3,175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui
1,5mm, 4x3,175x38, Z-1, Freza kietmetalinė plastikui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFMP15-4 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |




