1,5mm, 3x6x39, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
Kodas
5310150
36,14 € 29,87 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 21d.. Užklausti prieš užsakant.
1,5mm, 3x6x39, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
1,5mm, 3x6x39, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 3x6x39, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
1,5mm, 3x6x39, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 5310150 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 39 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-PROFI |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






