1,5mm, 3x6x39, Z1 Freza plastikui, medienai, drožlė į apačią
Kodas
5210150
36,14 € 29,87 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
1,5mm, 3x6x39, Z1 Freza plastikui, medienai, drožlė į apačią
1,5mm, 3x6x39, Z1 Freza plastikui, medienai, drožlė į apačią Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 3x6x39, Z1 Freza plastikui, medienai, drožlė į apačią
1,5mm, 3x6x39, Z1 Freza plastikui, medienai, drožlė į apačią greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 5210150 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 39 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis