1,5mm, 2,3-6x4x50, Freza Kietmetalio , Plienui ir grūdintam plienui
Kodas
SEME7301506E
36,84 € 30,45 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
80 vnt.
1,5mm, 2,3-6x4x50, Freza Kietmetalio , Plienui ir grūdintam plienui
1,5mm, 2,3-6x4x50, Freza Kietmetalio , Plienui ir grūdintam plienui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 2,3-6x4x50, Freza Kietmetalio , Plienui ir grūdintam plienui
1,5mm, 2,3-6x4x50, Freza Kietmetalio , Plienui ir grūdintam plienui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME7301506E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 2.3 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






