1,5mm 2,3/22x4x60, Z4 Freza Kietmetalio , 4G, Plienui SEME7301522E
Kodas
SEME7301522E
45,05 € 37,23 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
14 vnt.
1,5mm 2,3/22x4x60, Z4 Freza Kietmetalio , 4G, Plienui SEME7301522E
1,5mm 2,3/22x4x60, Z4 Freza Kietmetalio , 4G, Plienui SEME7301522E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm 2,3/22x4x60, Z4 Freza Kietmetalio , 4G, Plienui SEME7301522E
1,5mm 2,3/22x4x60, Z4 Freza Kietmetalio , 4G, Plienui SEME7301522E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME7301522E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 2.3 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






