1,5 x 7 x 6 x 51mm, Z2 freza HSS-Co8, TiAlN DIN884, plienui, YG1, EQ571015
Kodas
EQ571015
18,42 € 15,22 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
57 vnt.
1,5 x 7 x 6 x 51mm, Z2 freza HSS-Co8, TiAlN DIN884, plienui, YG1, EQ571015
1,5 x 7 x 6 x 51mm, Z2 freza HSS-Co8, TiAlN DIN884, plienui, YG1, EQ571015 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5 x 7 x 6 x 51mm, Z2 freza HSS-Co8, TiAlN DIN884, plienui, YG1, EQ571015
1,5 x 7 x 6 x 51mm, Z2 freza HSS-Co8, TiAlN DIN884, plienui, YG1, EQ571015 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EQ571015 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 7 mm |
| Maksimalus Gylis | 7 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 51 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






