1,5 x 5 x 6 x 49mm, Z2, freza, HSS-Co8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464015
Kodas
E2464015
17,84 € 14,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
41 vnt.
1,5 x 5 x 6 x 49mm, Z2, freza, HSS-Co8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464015
1,5 x 5 x 6 x 49mm, Z2, freza, HSS-Co8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464015 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5 x 5 x 6 x 49mm, Z2, freza, HSS-Co8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464015
1,5 x 5 x 6 x 49mm, Z2, freza, HSS-Co8, DIN884, aliuminiui, YG1, E2464015 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E2464015 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Plastmasė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 5 mm |
| Maksimalus Gylis | 5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 49 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






