1,5(0,2)x4x2,3(6)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640150206E
Kodas
SEME640150206E
48,71 € 40,26 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
40 vnt.
1,5(0,2)x4x2,3(6)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640150206E
1,5(0,2)x4x2,3(6)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640150206E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5(0,2)x4x2,3(6)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640150206E
1,5(0,2)x4x2,3(6)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640150206E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME640150206E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 2.3 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.20 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






