1,30mm, Griovelių tekinimo plokštelė, kairinė, QC16L13-R02 YBG205
Kodas
QC16L130-R02-YBG205
21,20 € 17,52 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 48val.. Užklausti prieš užsakant.
1,30mm, Griovelių tekinimo plokštelė, kairinė, QC16L13-R02 YBG205
1,30mm, Griovelių tekinimo plokštelė, kairinė, QC16L13-R02 YBG205 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,30mm, Griovelių tekinimo plokštelė, kairinė, QC16L13-R02 YBG205
1,30mm, Griovelių tekinimo plokštelė, kairinė, QC16L13-R02 YBG205 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | QC16L130-R02-YBG205 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | ZCC |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Griovelio Plotis | 1.30mm |
| Pjaunanti dalis | 2 mm |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | R0.20 |
| Bendras Ilgis | 16 mm |
| Plokštelės Laikiklis | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Kairinis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






