1,3 x 3 x 6 x 34mm, Z3, Freza, HSSCo8, TiAlN, YG1, EQ553013
Kodas
EQ553013
13,95 € 11,53 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
8 vnt.
1,3 x 3 x 6 x 34mm, Z3, Freza, HSSCo8, TiAlN, YG1, EQ553013
1,3 x 3 x 6 x 34mm, Z3, Freza, HSSCo8, TiAlN, YG1, EQ553013 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,3 x 3 x 6 x 34mm, Z3, Freza, HSSCo8, TiAlN, YG1, EQ553013
1,3 x 3 x 6 x 34mm, Z3, Freza, HSSCo8, TiAlN, YG1, EQ553013 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EQ553013 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.30 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 34 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






