1,2x6x3x50, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35012E
Kodas
SEME35012E
47,44 € 39,21 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
48 vnt.
1,2x6x3x50, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35012E
1,2x6x3x50, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35012E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,2x6x3x50, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35012E
1,2x6x3x50, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35012E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME35012E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.20 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






