1,2mm, 1,8-30x70, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301230E
Kodas
SEME7301230E
45,05 € 37,23 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
1,2mm, 1,8-30x70, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301230E
1,2mm, 1,8-30x70, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301230E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,2mm, 1,8-30x70, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301230E
1,2mm, 1,8-30x70, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301230E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME7301230E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.20 |
| Pjaunanti dalis | 1.8 mm |
| Maksimalus Gylis | 30 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






