1,2mm, 1,8-26x60, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301226E
Kodas
SEME7301226E
45,05 € 37,23 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
1 vnt.
1,2mm, 1,8-26x60, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301226E
1,2mm, 1,8-26x60, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301226E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,2mm, 1,8-26x60, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301226E
1,2mm, 1,8-26x60, YG1, 4G, Z4, Freza Kietmetalio , plienui, SEME7301226E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME7301226E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.20 |
| Pjaunanti dalis | 1.8 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






