1.25x3.15x4x31.5mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373912
Kodas
D1373912
13,29 € 10,98 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
35 vnt.
1.25x3.15x4x31.5mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373912
1.25x3.15x4x31.5mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373912 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1.25x3.15x4x31.5mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373912
1.25x3.15x4x31.5mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373912 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D1373912 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.25 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 14 mm |
| Bendras Ilgis | 31.5 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D1373 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |






