1.25mm, x3.15x3.15x31.5, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363912
Kodas
D1363912
6,47 € 5,35 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
1.25mm, x3.15x3.15x31.5, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363912
1.25mm, x3.15x3.15x31.5, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363912 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1.25mm, x3.15x3.15x31.5, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363912
1.25mm, x3.15x3.15x31.5, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363912 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D1363912 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.25 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 2.1 mm |
| Bendras Ilgis | 31.5 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D1363 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |






