1,2(0,2)x4x1,8(4)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640120204E
Kodas
SEME640120204E
48,71 € 40,26 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
20 vnt.
1,2(0,2)x4x1,8(4)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640120204E
1,2(0,2)x4x1,8(4)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640120204E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,2(0,2)x4x1,8(4)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640120204E
1,2(0,2)x4x1,8(4)x50, Z4, 4G, YG1, Freza Kietmetalio radiusinis kampas, SEME640120204E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME640120204E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.20 |
| Pjaunanti dalis | 1.8 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.20 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






