1,1mm, 4x3x50, Freza Kietmetalio, švariam darbui 4G, YG-1
Kodas
SEME350114SE
32,65 € 26,98 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
24 vnt.
1,1mm, 4x3x50, Freza Kietmetalio, švariam darbui 4G, YG-1
1,1mm, 4x3x50, Freza Kietmetalio, švariam darbui 4G, YG-1 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,1mm, 4x3x50, Freza Kietmetalio, švariam darbui 4G, YG-1
1,1mm, 4x3x50, Freza Kietmetalio, švariam darbui 4G, YG-1 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME350114SE |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.10 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






