0,8x4x0,8-5x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600805E
Kodas
SEM84600805E
53,63 € 44,32 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
20 vnt.
0,8x4x0,8-5x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600805E
0,8x4x0,8-5x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600805E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0,8x4x0,8-5x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600805E
0,8x4x0,8-5x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600805E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEM84600805E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.80 |
| Pjaunanti dalis | 0.8 mm |
| Maksimalus Gylis | 5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.40 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |






