0.8x3.15x2.5x25mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373008
Kodas
D1373008
14,29 € 11,81 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
25 vnt.
0.8x3.15x2.5x25mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373008
0.8x3.15x2.5x25mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373008 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.8x3.15x2.5x25mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373008
0.8x3.15x2.5x25mm, Centruotė, HSS, Forma R, Kairinis, D1373008 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D1373008 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 0.80 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 2.5 mm |
| Bendras Ilgis | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D1373 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |






