0.8mm, x3.15x2.0x25, HSS) Centruotė FORM R, YG1, D1363008
Kodas
D1363008
8,20 € 6,78 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
0.8mm, x3.15x2.0x25, HSS) Centruotė FORM R, YG1, D1363008
0.8mm, x3.15x2.0x25, HSS) Centruotė FORM R, YG1, D1363008 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.8mm, x3.15x2.0x25, HSS) Centruotė FORM R, YG1, D1363008
0.8mm, x3.15x2.0x25, HSS) Centruotė FORM R, YG1, D1363008 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D1363008 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 0.80 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 2 mm |
| Bendras Ilgis | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D1363 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |






