0.8mm, 3.15x1.1x25, Centruotė, HSS, forma A, Kairinė, YG1, D1343008
Kodas
D1343008
13,49 € 11,15 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
0.8mm, 3.15x1.1x25, Centruotė, HSS, forma A, Kairinė, YG1, D1343008
0.8mm, 3.15x1.1x25, Centruotė, HSS, forma A, Kairinė, YG1, D1343008 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.8mm, 3.15x1.1x25, Centruotė, HSS, forma A, Kairinė, YG1, D1343008
0.8mm, 3.15x1.1x25, Centruotė, HSS, forma A, Kairinė, YG1, D1343008 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D1343008 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 0.80 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 1.1 mm |
| Bendras Ilgis | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D1343 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |






