0,8 mm,R0.1), 4x1,2 mm,12x0,75), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1916
Kodas
EM8A1916
47,60 € 39,34 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
54 vnt.
0,8 mm,R0.1), 4x1,2 mm,12x0,75), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1916
0,8 mm,R0.1), 4x1,2 mm,12x0,75), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1916 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0,8 mm,R0.1), 4x1,2 mm,12x0,75), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1916
0,8 mm,R0.1), 4x1,2 mm,12x0,75), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1916 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EM8A1916 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.80 |
| Pjaunanti dalis | 1.2 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.10 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | X-POWER |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






