0,6x4x0,6-10x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600610E
Kodas
SEM84600610E
102,02 € 84,31 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
11 vnt.
0,6x4x0,6-10x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600610E
0,6x4x0,6-10x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600610E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0,6x4x0,6-10x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600610E
0,6x4x0,6-10x45, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio , radiusinė, SEM84600610E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEM84600610E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.60 |
| Pjaunanti dalis | 0.6 mm |
| Maksimalus Gylis | 10 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.30 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |






