0.6x1.5x3x38, Z-3, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9553006
Kodas
G9553006
19,14 € 15,82 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
34 vnt.
0.6x1.5x3x38, Z-3, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9553006
0.6x1.5x3x38, Z-3, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9553006 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.6x1.5x3x38, Z-3, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9553006
0.6x1.5x3x38, Z-3, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9553006 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9553006 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.60 |
| Pjaunanti dalis | 1.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 1.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | K2 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






