0.6mm, R-0,30x4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81903
Kodas
G9B81903
56,68 € 46,84 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
0.6mm, R-0,30x4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81903
0.6mm, R-0,30x4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81903 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.6mm, R-0,30x4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81903
0.6mm, R-0,30x4x0.55, 0.9x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81903 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9B81903 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.60 |
| Pjaunanti dalis | 0.9 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.30 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






