0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35005E
Kodas
SEME35005E
40,54 € 33,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
76 vnt.
0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35005E
0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35005E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35005E
0,5x4x1x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35005E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME35005E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.50 |
| Pjaunanti dalis | 1 mm |
| Maksimalus Gylis | 1 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






