0.5x4x0.7x40, X5070 2FL B E/M, YG1, freza kietmetalinė, grūdintam plienui
Kodas
G8A28005
53,11 € 43,89 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
0.5x4x0.7x40, X5070 2FL B E/M, YG1, freza kietmetalinė, grūdintam plienui
0.5x4x0.7x40, X5070 2FL B E/M, YG1, freza kietmetalinė, grūdintam plienui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.5x4x0.7x40, X5070 2FL B E/M, YG1, freza kietmetalinė, grūdintam plienui
0.5x4x0.7x40, X5070 2FL B E/M, YG1, freza kietmetalinė, grūdintam plienui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G8A28005 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Grudintas plienas 50 - 70 HRC |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.50 |
| Pjaunanti dalis | 0.7 mm |
| Maksimalus Gylis | 0.7 mm |
| Laikiklis įrankiui | Cilindrinis d = D |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






