0.5mm, x3.15x1.25x25, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363005
Kodas
D1363005
8,20 € 6,78 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
0.5mm, x3.15x1.25x25, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363005
0.5mm, x3.15x1.25x25, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363005 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.5mm, x3.15x1.25x25, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363005
0.5mm, x3.15x1.25x25, Centruotė, HSS, Forma R, YG1, D1363005 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D1363005 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 0.50 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 1.2 mm |
| Bendras Ilgis | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D1363 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |






