0.5mm, R-0,25x6x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81902
Kodas
G9B81902
65,40 € 54,05 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
80 vnt.
0.5mm, R-0,25x6x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81902
0.5mm, R-0,25x6x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81902 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.5mm, R-0,25x6x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81902
0.5mm, R-0,25x6x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B81902 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9B81902 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.50 |
| Pjaunanti dalis | 0.75 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.25 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






