0.5mm, 3.15x0.8x25, Centruotė, HSS, Kairinė, YG1
Kodas
D1343005
13,49 € 11,15 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
78 vnt.
0.5mm, 3.15x0.8x25, Centruotė, HSS, Kairinė, YG1
0.5mm, 3.15x0.8x25, Centruotė, HSS, Kairinė, YG1 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.5mm, 3.15x0.8x25, Centruotė, HSS, Kairinė, YG1
0.5mm, 3.15x0.8x25, Centruotė, HSS, Kairinė, YG1 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D1343005 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 0.50 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 0.8 mm |
| Bendras Ilgis | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D1343 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |






