0.5mm, 2x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80005
Kodas
G9B80005
37,43 € 30,93 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
29 vnt.
0.5mm, 2x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80005
0.5mm, 2x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80005 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.5mm, 2x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80005
0.5mm, 2x0.45, 0.75x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80005 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9B80005 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.50 |
| Pjaunanti dalis | 0.75 mm |
| Maksimalus Gylis | 2 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | K2 |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






