0.5mm, 1.5x3x40, Z1, Mikrofreza kietm. plastikui ir aliuminiui
Kodas
ZR0.5/3-1.5-40Z1
47,92 € 39,60 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
0.5mm, 1.5x3x40, Z1, Mikrofreza kietm. plastikui ir aliuminiui
0.5mm, 1.5x3x40, Z1, Mikrofreza kietm. plastikui ir aliuminiui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.5mm, 1.5x3x40, Z1, Mikrofreza kietm. plastikui ir aliuminiui
0.5mm, 1.5x3x40, Z1, Mikrofreza kietm. plastikui ir aliuminiui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ZR0.5/3-1.5-40Z1 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plastmasė |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 0.50 |
| Pjaunanti dalis | 1.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 1.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis