0,5 mm,R0.05), 4x0,7 mm,8x0,45), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1903
Kodas
EM8A1903
45,83 € 37,88 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
0,5 mm,R0.05), 4x0,7 mm,8x0,45), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1903
0,5 mm,R0.05), 4x0,7 mm,8x0,45), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1903 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0,5 mm,R0.05), 4x0,7 mm,8x0,45), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1903
0,5 mm,R0.05), 4x0,7 mm,8x0,45), 45mm, Z2, Kietmetalio freza, -POWER, YG1, EM8A1903 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EM8A1903 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.50 |
| Pjaunanti dalis | 0.7 mm |
| Maksimalus Gylis | 8 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.05 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | X-POWER |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






