0.4mm, R0.05, 0.6-1.5x4x40, Z2, 4G, YG1, Freza kietmetalinė, SEME61004005015E
Kodas
SEME61004005015E
52,64 € 43,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
5 vnt.
0.4mm, R0.05, 0.6-1.5x4x40, Z2, 4G, YG1, Freza kietmetalinė, SEME61004005015E
0.4mm, R0.05, 0.6-1.5x4x40, Z2, 4G, YG1, Freza kietmetalinė, SEME61004005015E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.4mm, R0.05, 0.6-1.5x4x40, Z2, 4G, YG1, Freza kietmetalinė, SEME61004005015E
0.4mm, R0.05, 0.6-1.5x4x40, Z2, 4G, YG1, Freza kietmetalinė, SEME61004005015E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME61004005015E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.40 |
| Pjaunanti dalis | 0.6 mm |
| Maksimalus Gylis | 1.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.05 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






