0.4mm, 4x0.37, 0.7x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80901
Kodas
G9B80901
41,07 € 33,94 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
44 vnt.
0.4mm, 4x0.37, 0.7x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80901
0.4mm, 4x0.37, 0.7x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80901 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.4mm, 4x0.37, 0.7x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80901
0.4mm, 4x0.37, 0.7x4x50, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9B80901 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9B80901 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.40 |
| Pjaunanti dalis | 0.7 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






