0.4mm, 0,8x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, TiXco, CARBIDEN
Kodas
HN55MSS2004


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
7 vnt.
0.4mm, 0,8x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, TiXco, CARBIDEN
0.4mm, 0,8x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio mikrofreza, TiXco, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.4mm, 0,8x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, TiXco, CARBIDEN
0.4mm, 0,8x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio mikrofreza, TiXco, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55MSS2004 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.40 |
| Pjaunanti dalis | 0.8 mm |
| Maksimalus Gylis | 0.8 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | Mikro frezos |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |




