0,2mm 0,4x4x50, Z2, HN55 Kietmetalio mikrofreza su TiXco danga
Kodas
HN55MSS2002


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
0,2mm 0,4x4x50, Z2, HN55 Kietmetalio mikrofreza su TiXco danga
0,2mm 0,4x4x50, Z2, HN55 Kietmetalio mikrofreza su TiXco danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0,2mm 0,4x4x50, Z2, HN55 Kietmetalio mikrofreza su TiXco danga
0,2mm 0,4x4x50, Z2, HN55 Kietmetalio mikrofreza su TiXco danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55MSS2002 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.20 |
| Pjaunanti dalis | 0.4 mm |
| Maksimalus Gylis | 0.4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | Mikro frezos |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis