0.2mm, 0.4x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, aliuminiui HN55MSA2002
Kodas
HN55MSA2002
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
0.2mm, 0.4x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, aliuminiui HN55MSA2002
0.2mm, 0.4x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, aliuminiui HN55MSA2002 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.2mm, 0.4x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, aliuminiui HN55MSA2002
0.2mm, 0.4x4x50, Z-2, HN55, Kietmetalio freza, aliuminiui HN55MSA2002 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55MSA2002 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 0.20 |
| Pjaunanti dalis | 0.4 mm |
| Maksimalus Gylis | 0.4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | Mikro frezos |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






