0-27mm, 45° Freza su keičiama plokštele, Korloy, CE45-2200R-S25
Kodas
6-01-015145
129,03 € 106,64 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
5 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
195 vnt.
0-27mm, 45° Freza su keičiama plokštele, Korloy, CE45-2200R-S25
0-27mm, 45° Freza su keičiama plokštele, Korloy, CE45-2200R-S25 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0-27mm, 45° Freza su keičiama plokštele, Korloy, CE45-2200R-S25
0-27mm, 45° Freza su keičiama plokštele, Korloy, CE45-2200R-S25 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-015145 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plastmasė, Titano Lydiniai, Plienas |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 27.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 25 mm |
| Pjaunanti dalis | 14 mm |
| Maksimalus Gylis | 10 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 110 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |






