0.2(R0.05)x4x0.3(0.5)x40, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza
Kodas
SEME61002005005E
67,64 € 55,90 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 21d. Užklausti prieš užsakant.
0.2(R0.05)x4x0.3(0.5)x40, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza
0.2(R0.05)x4x0.3(0.5)x40, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0.2(R0.05)x4x0.3(0.5)x40, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza
0.2(R0.05)x4x0.3(0.5)x40, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME61002005005E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Nerūdijantis plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 0.20 |
| Pjaunanti dalis | 0.3 mm |
| Maksimalus Gylis | 0.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | Cilindrinis d = D |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.05 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






