0,1x4x0,2x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35001E
Kodas
SEME35001E
76,00 € 62,81 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
8 vnt.
0,1x4x0,2x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35001E
0,1x4x0,2x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35001E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui0,1x4x0,2x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35001E
0,1x4x0,2x40, Z2, 4G, YG-1, Freza Kietmetalio, grūdintam plienui, SEME35001E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME35001E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 0.10 |
| Pjaunanti dalis | 0.2 mm |
| Maksimalus Gylis | 0.2 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






