8mm, R4x8x16x8x60, Z2, Radiusinė, kietmetalio freza
Kodas
HN55B2080


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
31,46 € 26,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
8mm, R4x8x16x8x60, Z2, Radiusinė, kietmetalio freza
8mm, R4x8x16x8x60, Z2, Radiusinė, kietmetalio freza Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, R4x8x16x8x60, Z2, Radiusinė, kietmetalio freza
8mm, R4x8x16x8x60, Z2, Radiusinė, kietmetalio freza greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55B2080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza |
| Danga | TiCN |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R4 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55B2 |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis