8mm, 24x8x60, Z3, Freza, kietmetalinė aliuminiui, HN55A3080
Kodas
HN55A3080
18,15 € 15,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
8mm, 24x8x60, Z3, Freza, kietmetalinė aliuminiui, HN55A3080
8mm, 24x8x60, Z3, Freza, kietmetalinė aliuminiui, HN55A3080 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 24x8x60, Z3, Freza, kietmetalinė aliuminiui, HN55A3080
8mm, 24x8x60, Z3, Freza, kietmetalinė aliuminiui, HN55A3080 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55A3080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Maksimalus Gylis | 24 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55A3 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis